Rekuperacja

 

Rekuperacja Garwolin i okolice – sprawne i bezpieczne systemy odzyskiwania ciepła

Wykonujemy systemy rekuperacji dostosowane do pracy w niemal każdego typu budynkach – zarówno w nieruchomościach o użytku mieszkalnym jak i biurowcach, siedzibach firm i innych lokalach o użytku komercyjnym. Pomagamy w zapewnieniu bezpiecznie działającego układu, który przez wiele lat będzie sprawnie oczyszczał powietrze, którym oddychasz na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wykonywanych przez nas systemów rekuperacji.

Oferta systemu rekuperacji dla naszych klientów

rekuperacja mazowieckieSystem rekuperacji to inwestycja na lata, dlatego do każdego klienta zgłaszającego się po naszą pomoc podchodzimy indywidualnie i dokładnie planujemy wykonanie wszystkich etapów inwestycji. Na początku pomagamy w ocenie potrzeb związanych z funkcjonowaniem danego budynku i jego zapotrzebowaniem na system odzyskiwania ciepła z użytkowanego powietrza. Bierzemy pod uwagę zarówno standard danej nieruchomości, obecność i sposób działania jej dotychczasowych systemów wentylacji/klimatyzacji oraz oczekiwania każdego klienta.

Na dalszym etapie przygotowujemy szczegółowy projekt wraz z kosztorysem, który uwzględnia wszystkie zgłoszone uwagi. Projekt obejmuje takie sprawy jak rodzaj zastosowanych urządzeń, rozkład i budowę całego systemu, rur wentylacyjnych oraz innych elementów.

Zajmujemy się także przygotowaniem budynku do przeprowadzenia montażu systemu rekuperacji, którą przeprowadzamy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jesteśmy gotowi połączyć oferowany system rekuperacji z Twoim dotychczasowym systemem wentylacji, co pozwoli na sprawną wymianę powietrza na co dzień.

Przed oddaniem systemu do użytku przeprowadzamy jego test potwierdzający prawidłowe i bezpieczne działanie.

Montaż rekuperacji i jego przebieg

rekuperacja mazowieckie

Przed montażem dokonujemy dokładnej analizy budynku, aby upewnić się, że wybrany system będzie odpowiedni i skuteczny. Następnie instalujemy centralę rekuperacji, która jest sercem całego systemu. Najczęściej znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym, kotłowni lub innym pomieszczeniu technicznym.

Po zainstalowaniu centrali, przygotowujemy kanały wentylacyjne, które będą transportować powietrze do i z pomieszczeń w budynku. Kanały te są ukryte w ścianach i sufitach, dlatego nie wpływają na wygląd pomieszczeń. Montujemy też specjalne nawiewniki, wywiewniki oraz inne elementy składające się na sprawnie działający układ. W ten sposób montaż rekuperacji przebiega maksymalnie bezpieczne i daje pełną gwarancję, że system będzie działał sprawnie przez długi czas.

Nasza oferta jest dedykowana dla osób pragnących poprawić energetyczne funkcjonowanie swojego budynku oraz standard i jakość powietrza, które w nim krąży. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych systemami rekuperacji z takich miejscowości jak: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce oraz ich okolic.

Sprawdź również naszą ofertę fotowoltaikę czy pompy ciepła.