Klimatyzacja

Zadbaj o chłód bez kompromisów.

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami marek:

Obszar Działania Firmy

Firma oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem i montażem systemów klimatyzacji oraz instalacji wentylacyjnych. Głównie skierowana jest do mieszkańców i zarządców budynków na terenie powiatu garwolińskiego, obejmując obszary takie jak Garwolin, Mińsk Mazowiecki i Siedlce.

Specjalizacja w Energooszczędnych Rozwiązaniach

Firma specjalizuje się w tworzeniu energooszczędnych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dostosowanych do konkretnych potrzeb budynków. Oferuje to zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, z dbałością o poprawę standardów domów i miejsc pracy.

Atrakcyjne Warunki Finansowe

Firma zapewnia atrakcyjne ceny inwestycji oraz ekonomiczne funkcjonowanie systemów klimatyzacji przez wiele lat. Kładzie nacisk na minimalizację strat ciepła, co dodatkowo przyczynia się do generowania oszczędności w długoterminowym użytkowaniu budynku.

Zdrowie i Komfort Użytkowników

Projektowane systemy skupiają się na zapewnieniu zdrowego i komfortowego środowiska dla mieszkańców i użytkowników budynków. Wykorzystywane są wysokowydajne filtry, które eliminują zanieczyszczenia powietrza, takie jak pyłki, bakterie czy dwutlenek węgla, co przekłada się na bezpieczeństwo zdrowotne.

Gwarantowana Długoterminowa Efektywność

Długoletnie doświadczenie firmy w dziedzinie sprężarkowych układów grzewczych i chłodzących przekłada się na wysoką jakość usług. Wykorzystanie najlepszych marek i najnowocześniejszych technologii gwarantuje, że instalacje pracują niezawodnie i efektywnie przez wiele lat, minimalizując konieczność napraw i utrzymania.

Zainteresowany ofertą dla domu?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z ekspertami o rozwiązaniach do twojego domu!

Mariusz

Firma Soltimus wykonywała montaż pompy ciepła w dość newralgicznym momencie, grudzień 2022 - brak pomp na rynku oraz zima za oknem. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i pierwszy sezon za nami. Polecam firmę i pana Bartosza, doskonały kontakt, profesjonalne doradztwo oraz montaż urządzenia.

Arkadiusz

Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową, profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia!

na podstawie 45 opinii

Nasze Realizacje

Dodatkowe Informacje

Klimatyzacja: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce i okolice

W ofercie naszej firmy znajduje się usługa wykonania systemów klimatyzacji do obsługi różnego typu budynków, o rozmaitej konstrukcji, funkcjonalności i lokalizacji. Ofertę kierujemy między innymi do mieszkańców oraz zarządców budynków z terenu powiatu garwolińskiego, którzy pragną cieszyć się czystym i świeżym powietrzem na co dzień. Klimatyzacja jest układem wysoce wymagającym, dlatego przystępując do jej realizacji warto zdać się na profesjonalną pomoc naszych pracowników.

Korzyści z wyboru naszej oferty

Nasza firma specjalizuje się w realizacji energooszczędnych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dostosowanych do potrzeb konkretnego budynku. Z oferty korzystają odbiorcy indywidualni oraz biznesowi, pragnący poprawić standard swoich domów i miejsc pracy. Gwarantujemy możliwość realizacji całej inwestycji w atrakcyjnych cenach, a także jej ekonomiczne funkcjonowanie przez wiele lat po oddaniu do użytku.

Jesteśmy zorientowani na zadowolenie naszych klientów, dla których projektów stosujemy wyłącznie najwyższej klasy urządzenia techniczne. Nasze systemy klimatyzacji i wentylacji minimalizują straty ciepła związane z ich codziennym funkcjonowaniem, co pozwala dodatkowo na wygenerowanie oszczędności w dalszym funkcjonowaniu budynku.

Bezpieczeństwo, zdrowie i zadowolenie klientów

Projekty klimatyzacji, jakie oferujemy, są skupione na uzyskaniu kilku kluczowych korzyści. Liczy się dla nas przede wszystkim zdrowie i komfortowe funkcjonowanie wszystkich osób korzystających lub mieszkających w danym budynku objętym systemem klimatyzacji. Wykonywane przez nas układy oczyszczają zużyte powietrze, usuwając z niego dwutlenek węgla, wilgoć, cząstki brudu i inne nośniki nieprzyjemnych zapachów.

Gwarantujemy tym samym, że powietrze jakim oddychasz przebywając wewnątrz budynku jest bezpieczne dla zdrowia. Korzystamy z wysoce wydajnych filtrów wyłapujących pyłki, bakterie i inne zagrożenia zawieszone w powietrzu.

Ponadto nasze instalacje są wysoce wydajne i atrakcyjne pod kątem finansowym. Pomagają w oszczędzaniu - nie tylko dzięki niskim kosztom inwestycji, ale również niskim kosztom użytkowania klimatyzacji na co dzień.

Oferta dla klientów prywatnych i biznesowych

Nasza firma obsługuje liczne podmioty prywatne i przedsiębiorców z okolic Garwolina, którzy pragną cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem na co dzień. Wiele lat doświadczeń w realizacji różnego typu inwestycji uczyniło nas specjalistami. Oferujemy zarówno wykonanie planu jak i montaż klimatyzacji w przypadku mieszkańców takich miejscowości jak Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce.

Sprawdź również naszą ofertę na fotowoltaike, rekuperacje czy pompy ciepła.

 
 
 
 
 
 

© SOLTIMUS.PL 2024   |

   Powered by