Grant OZE

Skorzystaj z programu Grant OZE z firmą SOLTIMUS i sprawdź jakie to proste.

Pomagamy od złożenia wniosku poprzez instalację urządzeń do rozliczenia wniosku.

O Grant OZE

W skrócie:

Grant OZE przysługuje inwestorowi realizującemu przedsięwzięcie polegające na zakupie, montażu, budowie lub modernizacji instalacji odnawialnego źródła energii – wynosi 50 proc. kosztów netto tego przedsięwzięcia.

O grant OZE może się ubiegać inwestor, który jest właścicielem lub zarządcą budynku wielorodzinnego.

Z grantu OZE mogą korzystać inwestorzy bez względu na status prawny, z wyłączeniem jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych.

Dokładne informacje możesz uzyskać na rządowej stronie bgk.pl/krajowy-plan-odbudowy/grant-oze/

Ważniejsze jednak jak możemy Ci w tym pomóc. Przeczytaj poniżej.

Dlaczego warto zrealizować ten Grant z nami?

  • Wiemy jak i dzięki czemu można uzyskać maksymalną kwotę dofinansowania dostosowaną do Twojego przypadku.

  • Zrealizowaliśmy już kilka takich Grantów.

  • Dostarczamy sprzęty premium. Na przykład urządzenia DAIKIN, którego jesteśm oficjalnym partnerem.

  • Realizujemy termomodernizację kompleksowo.

Co robimy?

  1. Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie: Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu w przygotowaniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie, upewniając się, że spełnia on wszystkie wymagane kryteria i zwiększając szanse na uzyskanie grantu.
  2. Realizacja Inwestycji: Dysponujemy wiedzą techniczną oraz doświadczeniem w realizacji projektów związanych z instalacjami OZE. Od początkowego projektu, przez dobór odpowiednich technologii, aż po montaż i uruchomienie instalacji – jesteśmy z Państwem na każdym etapie inwestycji.
  3. Finalne Rozliczenie Projektu: Po zakończeniu projektu, zapewniamy pomoc w jego rozliczeniu oraz w dopełnieniu wszelkich formalności wymaganych do uzyskania grantu.
Olga Jurek
Olga Jurek
2024-04-10
Dziękuję panom Kacprowi i Michałowi za montaż paneli fotowoltaicznych. Super wykonanie i miła atmosfera 100%odpowiedzi na wszystkie pytania .Polecam
basia sabak
basia sabak
2024-04-02
Dziękujemy firmie SOLTIMUS za montaż w marcu 2023 pompy ciepła i klimatyzacji. Profesjonalna firma oraz super instalatorzy.
Arkadiusz Nuszczyk
Arkadiusz Nuszczyk
2024-03-08
Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową , profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia! Podtrzymuję to co napisałem powyżej 2 sezon brak awarii . Przeglądy na czas i profesjonalnie a co najważniejsze to firma przypomina telefonicznie o konieczności serwisu. 10 / 10
Paulina Pawlak
Paulina Pawlak
2024-03-05
W pełni profesjonalna firma. Kompleksowo przygotowana oferta na pompę ciepła i fotowoltaikę oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Sprawnie i terminowo wykonana instalacja. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, wyczerpujące wyjaśnienia w zakresie realizowanej usługi oraz, jak korzystać z zainstalowanych urządzeń. Polecam.
Daniel Traczyk
Daniel Traczyk
2024-01-30
Szybko, sprawnie, bardzo dobrze wytłumaczona obsługa pompy. Cierpliwe słuchanie kolejnych pytań i "gdybasiek" Klienta. Pomoc w doborze pompy, ogarnięciu papierkologii. Profesjonalne podejście to terminów oraz elastyczność kiedy trzeba było termin zmienić. Zdecydowanie Polecam.
Paulina Chruścicka
Paulina Chruścicka
2024-01-24
Polecam firmę, dobrze i sprawnie dobrana pompa do domu, następnie szybko i bezproblemowo zamontowana.
Krzysztof Żurawski
Krzysztof Żurawski
2024-01-24
Polecam firmę Soltimus oraz doradcę Mateusza. Pompa Daikin, okna, drzwi - całość w prefinansowaniu. Świetni monterzy Kacper i Dominik. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Żurawska
Emilia Modzelewska
Emilia Modzelewska
2024-01-23
Polecam firmę SOLTIMUS . Profesjonalna, szybka wycena. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Kontakt i pomoc P. Mateusza oraz opieka w każdej chwili. Polecam firmę z czystym sumieniem!!
Oskar .Chruścicki
Oskar .Chruścicki
2024-01-23
Sprawnie przeprowadzona transakcja, dobrana pompa ciepła, montaż również super sprawnie. Polecam!
karol w
karol w
2024-01-18
Polecam firmę Soltimus, perfekcyjnie dobrana pompa przez Mateusza. Daikin 4kw, od roku zero problemów. Super instalatorzy. Pozdrawiam Elżbieta Wądołowska