Fotowoltaika

Kompleksowo wykonujemy instalacje fotowoltaiczne w oparciu o najnowsze technologie, współpracując z renomowanymi producentami komponentów.

Pośpiesz się!

 

Od 1 kwietnia 2022 roku kończy się system net-meteringu. W myśl nowych zasad rozliczania czas zwrotu inwestycji wydłuży się o około 4 lata.

 

Zadzwoń, aby zdążyć przed tą datą.

 

Mamy ostatnie wolne terminy.

 

Kontakt

W ostatnich latach instalacje fotowoltaiczne niezwykle zyskały na popularności.

Jest to niewątpliwie związane ze wzrostem ich opłacalności

– na co składa się:

– coraz bardziej powszechny dostęp do odnawialnych źródeł energii i spadek cen instalacji, – nieustanny wzrost cen energii elektrycznej,

wsparcie rządowe, takie jak program „Mój Prąd” czy „Czyste powietrze”, – bezawaryjność i bezobsługowość.

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną gwarantuje
krótki okres zwrotu
zarówno klientom indywidualnym jak i firmom.

Oferujemy

– bezpłatny projekt instalacji uwzględniający potrzeby klienta, obniżając rachunki za prąd aż do 0 PLN.

– bezpłatną wycenę instalacji.

– montaż i uruchomienie instalacji.

– pomoc w zgłoszeniu instalacji do zakładu energetycznego i przyłączeniu do sieci energetycznej.

– pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój Prąd” lub „Czyste Powietrze”,

– pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu dla klientów indywidualnych.

– pomoc w uzyskaniu korzystnego leasingu dla firm.

Fotowoltaika: Garwolin i okolice – energia przyszłości w naszej ofercie

Instalacja fotowoltaiczna pomoże Ci uniezależnić się od warunków dyktowanych przez dostawców energii elektrycznej. Wytwarzając ją samodzielnie możesz korzystać z prądu za darmo, nie ponosząc żadnych wydatków z tego tytułu przez wiele lat. Opłacalność wykonania instalacji fotowoltaicznej wśród mieszkańców Garwolina jest coraz większa, jeśli tylko skorzystasz z pomocy państwowych i samorządowych programów dofinansowania. 

Fotowoltaika w gospodarstwie domowym i firmie

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc związaną z planowaniem i wykonaniem instalacji fotowoltaicznej także mieszkańcom powiatu garwolińskiego i okolic. Pomożemy precyzyjnie określić zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego oraz możliwości wykorzystania energii słonecznej w miejscu, w którym jest zlokalizowane. Nasi fachowcy pomogą też w odnalezieniu atrakcyjnych źródeł finansowania, pozwalających ograniczyć koszty związane wykonaniem całej inwestycji. 

Oprócz przygotowania projektu zajmujemy się też określeniem optymalnego miejsca wykonania instalacji, montażem paneli i pozostałych elementów układu oraz połączeniem ich z inwerterami. Zajmujemy się także fachowym doradztwem związanym z serwisowaniem i konserwacją układu. Ponieważ instalacja fotowoltaiczna wymaga dostępu do fachowej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie elektrotechniki, warto korzystać wyłącznie z pomocy kontrahentów oferujących najwyższy standard współpracy. 

Fotowoltaika – ekologiczna i ekonomiczna 

Instalacja fotowoltaiczna jest rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym. Pozwala nie tylko obniżyć wysokość kosztów związanych ogrzewaniem budynku, ale również zredukować poziom emisji szkodliwych gazów (m.in. CO2). Dostępność instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców Garwolina, Mińska Mazowieckiego i Siedlec jest bardzo atrakcyjna – niemal wszystkie działki mieszkalne oddalone od wysokich zabudowań oraz drzew mogą skorzystać z oferty montażu paneli. 

Z naszej oferty mogą też korzystać odbiorcy komercyjni, pragnący wyposażyć siedziby swoich firm w wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne, które zagwarantują maksymalna niezależność energetyczną. 

Zapraszamy do kontaktu z siedzibą naszej firmy w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji fotowoltaicznej. Proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki w ramach realizacji naszych projektów. Oferta jest skierowana do mieszkańców miejscowości: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce i okolic. 

Sprawdź również naszą ofertę na klimatyzacje, rekuperacje czy pompy ciepła.