Fotowoltaika dla domu

Zacznij korzystać z darmowej energii, którą daje Słońce!

Jesteśmy autoryzowanymi
partnerami
marek:

Olga Jurek
Olga Jurek
2024-04-10
Dziękuję panom Kacprowi i Michałowi za montaż paneli fotowoltaicznych. Super wykonanie i miła atmosfera 100%odpowiedzi na wszystkie pytania .Polecam
basia sabak
basia sabak
2024-04-02
Dziękujemy firmie SOLTIMUS za montaż w marcu 2023 pompy ciepła i klimatyzacji. Profesjonalna firma oraz super instalatorzy.
Arkadiusz Nuszczyk
Arkadiusz Nuszczyk
2024-03-08
Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową , profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia! Podtrzymuję to co napisałem powyżej 2 sezon brak awarii . Przeglądy na czas i profesjonalnie a co najważniejsze to firma przypomina telefonicznie o konieczności serwisu. 10 / 10
Paulina Pawlak
Paulina Pawlak
2024-03-05
W pełni profesjonalna firma. Kompleksowo przygotowana oferta na pompę ciepła i fotowoltaikę oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Sprawnie i terminowo wykonana instalacja. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, wyczerpujące wyjaśnienia w zakresie realizowanej usługi oraz, jak korzystać z zainstalowanych urządzeń. Polecam.
Daniel Traczyk
Daniel Traczyk
2024-01-30
Szybko, sprawnie, bardzo dobrze wytłumaczona obsługa pompy. Cierpliwe słuchanie kolejnych pytań i "gdybasiek" Klienta. Pomoc w doborze pompy, ogarnięciu papierkologii. Profesjonalne podejście to terminów oraz elastyczność kiedy trzeba było termin zmienić. Zdecydowanie Polecam.
Paulina Chruścicka
Paulina Chruścicka
2024-01-24
Polecam firmę, dobrze i sprawnie dobrana pompa do domu, następnie szybko i bezproblemowo zamontowana.
Krzysztof Żurawski
Krzysztof Żurawski
2024-01-24
Polecam firmę Soltimus oraz doradcę Mateusza. Pompa Daikin, okna, drzwi - całość w prefinansowaniu. Świetni monterzy Kacper i Dominik. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Żurawska
Emilia Modzelewska
Emilia Modzelewska
2024-01-23
Polecam firmę SOLTIMUS . Profesjonalna, szybka wycena. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Kontakt i pomoc P. Mateusza oraz opieka w każdej chwili. Polecam firmę z czystym sumieniem!!
Oskar .Chruścicki
Oskar .Chruścicki
2024-01-23
Sprawnie przeprowadzona transakcja, dobrana pompa ciepła, montaż również super sprawnie. Polecam!
karol w
karol w
2024-01-18
Polecam firmę Soltimus, perfekcyjnie dobrana pompa przez Mateusza. Daikin 4kw, od roku zero problemów. Super instalatorzy. Pozdrawiam Elżbieta Wądołowska

Fotowoltaika dla domu od SOLTIMUS to:

Bezpłatna pomoc i projektowanie

Nasza oferta obejmuje nie tylko bezpłatny projekt instalacji, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, ale także gwarancję obniżenia rachunków za prąd aż do 0 PLN.

Wsparcie finansowe

Pomagamy klientom w uzyskaniu korzyści finansowych poprzez programy rządowe, takie jak „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze”. Dodatkowo oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów dla klientów indywidualnych i leasingu dla firm.

Wykonamy kompleksową termomodernizację budynku

Instalacja fotowoltaiczna wpisuje się w regulamin programu „Czyste powietrze”, w którym możemy uzyskać nawet 136 200 zł dofinansowania na kompleksową termomodernizację. Drugim programem, z którego można skorzystać jest „Mój prąd”, a maksymalna kwota dofinansowania to 61 000 zł. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kompleksowa oferta fotowoltaiki

Zapewniamy pełen zakres usług, włączając bezpłatną wycenę instalacji, kompletny montaż, uruchomienie oraz wsparcie w procesie zgłaszania instalacji do zakładu energetycznego i przyłączania do sieci.

Obszar działań

Nasza firma działa nie tylko w Garwolinie, ale także obsługuje mieszkańców Mińska Mazowieckiego, Siedlec i okolic. Zapewniamy kompleksową pomoc od planowania po wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Przykłady naszych instalacji fotowoltaicznych

Dodatkowe informacje

Fotowoltaika: Garwolin, mazowieckie oraz cała Polska – energia przyszłości w naszej ofercie

Instalacja fotowoltaiczna pomoże Ci uniezależnić się od warunków dyktowanych przez dostawców energii elektrycznej. Wytwarzając ją samodzielnie możesz korzystać z prądu za darmo, nie ponosząc żadnych wydatków z tego tytułu przez wiele lat. Opłacalność wykonania instalacji fotowoltaicznej wśród mieszkańców Garwolina jest coraz większa, jeśli tylko skorzystasz z pomocy państwowych i samorządowych programów dofinansowania.

Fotowoltaika w gospodarstwie domowym i firmie

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc związaną z planowaniem i wykonaniem instalacji fotowoltaicznej także mieszkańcom powiatu garwolińskiego i okolic. Pomożemy precyzyjnie określić zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego oraz możliwości wykorzystania energii słonecznej w miejscu, w którym jest zlokalizowane. Nasi fachowcy pomogą też w odnalezieniu atrakcyjnych źródeł finansowania, pozwalających ograniczyć koszty związane wykonaniem całej inwestycji.

Oprócz przygotowania projektu zajmujemy się też określeniem optymalnego miejsca wykonania instalacji, montażem paneli i pozostałych elementów układu oraz połączeniem ich z inwerterami. Zajmujemy się także fachowym doradztwem związanym z serwisowaniem i konserwacją układu. Ponieważ instalacja fotowoltaiczna wymaga dostępu do fachowej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie elektrotechniki, warto korzystać wyłącznie z pomocy kontrahentów oferujących najwyższy standard współpracy.

Fotowoltaika – ekologiczna i ekonomiczna

Instalacja fotowoltaiczna jest rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym. Pozwala nie tylko obniżyć wysokość kosztów związanych ogrzewaniem budynku, ale również zredukować poziom emisji szkodliwych gazów (m.in. CO2). Dostępność instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców Garwolina, Mińska Mazowieckiego i Siedlec jest bardzo atrakcyjna – niemal wszystkie działki mieszkalne oddalone od wysokich zabudowań oraz drzew mogą skorzystać z oferty montażu paneli.

Z naszej oferty mogą też korzystać odbiorcy komercyjni, pragnący wyposażyć siedziby swoich firm w wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne, które zagwarantują maksymalna niezależność energetyczną.

Zapraszamy do kontaktu z siedzibą naszej firmy w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji fotowoltaicznej. Proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki w ramach realizacji naszych projektów. Oferta jest skierowana do mieszkańców

Sprawdź również naszą ofertę na klimatyzacje, rekuperacje czy pompy ciepła.