Termomodernizacja firmy

Dopasujemy rozwiązania i markowe urządzenia dostosowane do Twojego biznesu.

Jesteśmy autoryzowanymi
partnerami
marek:

Olga Jurek
Olga Jurek
2024-04-10
Dziękuję panom Kacprowi i Michałowi za montaż paneli fotowoltaicznych. Super wykonanie i miła atmosfera 100%odpowiedzi na wszystkie pytania .Polecam
basia sabak
basia sabak
2024-04-02
Dziękujemy firmie SOLTIMUS za montaż w marcu 2023 pompy ciepła i klimatyzacji. Profesjonalna firma oraz super instalatorzy.
Arkadiusz Nuszczyk
Arkadiusz Nuszczyk
2024-03-08
Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową , profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia! Podtrzymuję to co napisałem powyżej 2 sezon brak awarii . Przeglądy na czas i profesjonalnie a co najważniejsze to firma przypomina telefonicznie o konieczności serwisu. 10 / 10
Paulina Pawlak
Paulina Pawlak
2024-03-05
W pełni profesjonalna firma. Kompleksowo przygotowana oferta na pompę ciepła i fotowoltaikę oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Sprawnie i terminowo wykonana instalacja. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, wyczerpujące wyjaśnienia w zakresie realizowanej usługi oraz, jak korzystać z zainstalowanych urządzeń. Polecam.
Daniel Traczyk
Daniel Traczyk
2024-01-30
Szybko, sprawnie, bardzo dobrze wytłumaczona obsługa pompy. Cierpliwe słuchanie kolejnych pytań i "gdybasiek" Klienta. Pomoc w doborze pompy, ogarnięciu papierkologii. Profesjonalne podejście to terminów oraz elastyczność kiedy trzeba było termin zmienić. Zdecydowanie Polecam.
Paulina Chruścicka
Paulina Chruścicka
2024-01-24
Polecam firmę, dobrze i sprawnie dobrana pompa do domu, następnie szybko i bezproblemowo zamontowana.
Krzysztof Żurawski
Krzysztof Żurawski
2024-01-24
Polecam firmę Soltimus oraz doradcę Mateusza. Pompa Daikin, okna, drzwi - całość w prefinansowaniu. Świetni monterzy Kacper i Dominik. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Żurawska
Emilia Modzelewska
Emilia Modzelewska
2024-01-23
Polecam firmę SOLTIMUS . Profesjonalna, szybka wycena. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Kontakt i pomoc P. Mateusza oraz opieka w każdej chwili. Polecam firmę z czystym sumieniem!!
Oskar .Chruścicki
Oskar .Chruścicki
2024-01-23
Sprawnie przeprowadzona transakcja, dobrana pompa ciepła, montaż również super sprawnie. Polecam!
karol w
karol w
2024-01-18
Polecam firmę Soltimus, perfekcyjnie dobrana pompa przez Mateusza. Daikin 4kw, od roku zero problemów. Super instalatorzy. Pozdrawiam Elżbieta Wądołowska

Co osiągniesz korzystając z termomodernizacji firmy?

Redukcja kosztów operacyjnych

Skuteczne zarządzanie energią firmy ma kluczowe znaczenie dla znaczącej redukcji kosztów operacyjnych związanych z zużyciem energii.

Dzięki optymalizacji systemów grzewczych, chłodzenia i oświetlenia firma może osiągnąć znacznie niższe rachunki za energię elektryczną i cieplną.

Wzrost zysków

Optymalizacja kosztów energetycznych bez konieczności zwiększania produkcji prowadzi do zwiększonych zysków netto.

To z kolei umożliwia firmie większe inwestycje w rozwój lub realizację innych strategicznych celów, przyczyniając się do ogólnej rentowności.

Zgodność z regulacjami

Optymalizacja kosztów energii pomaga firmie spełnić coraz bardziej rygorystyczne regulacje dotyczące zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych.

Unikanie kar finansowych pochodzących z niezgodności z przepisami buduje reputację firmy jako zgodnej z normami i innowacyjnej na rynku.

Zwiększenie konkurencyjności

Firmy, które efektywnie gospodarują energią, znajdują się w lepszej pozycji konkurencyjnej.

Dzięki obniżonym kosztom produkcji i eksploatacji, mogą oferować bardziej konkurencyjne ceny swoich produktów lub usług, co stanowi kluczową przewagę na rynku.

Odpowiedzialność społeczna i środowiskowa

Skoncentrowanie się na poprawie efektywności energetycznej wpływa pozytywnie na redukcję emisji gazów cieplarnianych i wspiera cele społecznej odpowiedzialności.

Jest to istotne nie tylko z perspektywy wizerunku, ale także z uwagi na rosnące wymagania związane z zrównoważonym rozwojem.