Klimatyzacja do domu

Zadbaj o chłód bez kompromisów.

Jesteśmy autoryzowanymi
partnerami
marek:

Olga Jurek
Olga Jurek
2024-04-10
Dziękuję panom Kacprowi i Michałowi za montaż paneli fotowoltaicznych. Super wykonanie i miła atmosfera 100%odpowiedzi na wszystkie pytania .Polecam
basia sabak
basia sabak
2024-04-02
Dziękujemy firmie SOLTIMUS za montaż w marcu 2023 pompy ciepła i klimatyzacji. Profesjonalna firma oraz super instalatorzy.
Arkadiusz Nuszczyk
Arkadiusz Nuszczyk
2024-03-08
Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową , profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia! Podtrzymuję to co napisałem powyżej 2 sezon brak awarii . Przeglądy na czas i profesjonalnie a co najważniejsze to firma przypomina telefonicznie o konieczności serwisu. 10 / 10
Paulina Pawlak
Paulina Pawlak
2024-03-05
W pełni profesjonalna firma. Kompleksowo przygotowana oferta na pompę ciepła i fotowoltaikę oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Sprawnie i terminowo wykonana instalacja. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, wyczerpujące wyjaśnienia w zakresie realizowanej usługi oraz, jak korzystać z zainstalowanych urządzeń. Polecam.
Daniel Traczyk
Daniel Traczyk
2024-01-30
Szybko, sprawnie, bardzo dobrze wytłumaczona obsługa pompy. Cierpliwe słuchanie kolejnych pytań i "gdybasiek" Klienta. Pomoc w doborze pompy, ogarnięciu papierkologii. Profesjonalne podejście to terminów oraz elastyczność kiedy trzeba było termin zmienić. Zdecydowanie Polecam.
Paulina Chruścicka
Paulina Chruścicka
2024-01-24
Polecam firmę, dobrze i sprawnie dobrana pompa do domu, następnie szybko i bezproblemowo zamontowana.
Krzysztof Żurawski
Krzysztof Żurawski
2024-01-24
Polecam firmę Soltimus oraz doradcę Mateusza. Pompa Daikin, okna, drzwi - całość w prefinansowaniu. Świetni monterzy Kacper i Dominik. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Żurawska
Emilia Modzelewska
Emilia Modzelewska
2024-01-23
Polecam firmę SOLTIMUS . Profesjonalna, szybka wycena. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Kontakt i pomoc P. Mateusza oraz opieka w każdej chwili. Polecam firmę z czystym sumieniem!!
Oskar .Chruścicki
Oskar .Chruścicki
2024-01-23
Sprawnie przeprowadzona transakcja, dobrana pompa ciepła, montaż również super sprawnie. Polecam!
karol w
karol w
2024-01-18
Polecam firmę Soltimus, perfekcyjnie dobrana pompa przez Mateusza. Daikin 4kw, od roku zero problemów. Super instalatorzy. Pozdrawiam Elżbieta Wądołowska

Klimatyzacja dla domu od SOLTIMUS to:

Obszar Działania Firmy

Firma oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem i montażem systemów klimatyzacji oraz instalacji wentylacyjnych. Głównie skierowana jest do mieszkańców i zarządców budynków na terenie powiatu garwolińskiego, obejmując obszary takie jak Garwolin, Mińsk Mazowiecki i Siedlce.

Atrakcyjne Warunki Finansowe

Firma zapewnia atrakcyjne ceny inwestycji oraz ekonomiczne funkcjonowanie systemów klimatyzacji przez wiele lat. Kładzie nacisk na minimalizację strat ciepła, co dodatkowo przyczynia się do generowania oszczędności w długoterminowym użytkowaniu budynku.

Gwarantowana Długoterminowa Efektywność

Długoletnie doświadczenie firmy w dziedzinie sprężarkowych układów grzewczych i chłodzących przekłada się na wysoką jakość usług. Wykorzystanie najlepszych marek i najnowocześniejszych technologii gwarantuje, że instalacje pracują niezawodnie i efektywnie przez wiele lat, minimalizując konieczność napraw i utrzymania.

Specjalizacja w Energooszczędnych Rozwiązaniach

Firma specjalizuje się w tworzeniu energooszczędnych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dostosowanych do konkretnych potrzeb budynków. Oferuje to zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, z dbałością o poprawę standardów domów i miejsc pracy.

Zdrowie i Komfort Użytkowników

Projektowane systemy skupiają się na zapewnieniu zdrowego i komfortowego środowiska dla mieszkańców i użytkowników budynków. Wykorzystywane są wysokowydajne filtry, które eliminują zanieczyszczenia powietrza, takie jak pyłki, bakterie czy dwutlenek węgla, co przekłada się na bezpieczeństwo zdrowotne.

Dodatkowe informacje

Klimatyzacja: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce i okolice

W ofercie naszej firmy znajduje się usługa wykonania systemów klimatyzacji do obsługi różnego typu budynków, o rozmaitej konstrukcji, funkcjonalności i lokalizacji. Ofertę kierujemy między innymi do mieszkańców oraz zarządców budynków z terenu powiatu garwolińskiego, którzy pragną cieszyć się czystym i świeżym powietrzem na co dzień. Klimatyzacja jest układem wysoce wymagającym, dlatego przystępując do jej realizacji warto zdać się na profesjonalną pomoc naszych pracowników.

Korzyści z wyboru naszej oferty

Nasza firma specjalizuje się w realizacji energooszczędnych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dostosowanych do potrzeb konkretnego budynku. Z oferty korzystają odbiorcy indywidualni oraz biznesowi, pragnący poprawić standard swoich domów i miejsc pracy. Gwarantujemy możliwość realizacji całej inwestycji w atrakcyjnych cenach, a także jej ekonomiczne funkcjonowanie przez wiele lat po oddaniu do użytku.

Jesteśmy zorientowani na zadowolenie naszych klientów, dla których projektów stosujemy wyłącznie najwyższej klasy urządzenia techniczne. Nasze systemy klimatyzacji i wentylacji minimalizują straty ciepła związane z ich codziennym funkcjonowaniem, co pozwala dodatkowo na wygenerowanie oszczędności w dalszym funkcjonowaniu budynku.

Bezpieczeństwo, zdrowie i zadowolenie klientów

Projekty klimatyzacji, jakie oferujemy, są skupione na uzyskaniu kilku kluczowych korzyści. Liczy się dla nas przede wszystkim zdrowie i komfortowe funkcjonowanie wszystkich osób korzystających lub mieszkających w danym budynku objętym systemem klimatyzacji. Wykonywane przez nas układy oczyszczają zużyte powietrze, usuwając z niego dwutlenek węgla, wilgoć, cząstki brudu i inne nośniki nieprzyjemnych zapachów.

Gwarantujemy tym samym, że powietrze jakim oddychasz przebywając wewnątrz budynku jest bezpieczne dla zdrowia. Korzystamy z wysoce wydajnych filtrów wyłapujących pyłki, bakterie i inne zagrożenia zawieszone w powietrzu.

Ponadto nasze instalacje są wysoce wydajne i atrakcyjne pod kątem finansowym. Pomagają w oszczędzaniu – nie tylko dzięki niskim kosztom inwestycji, ale również niskim kosztom użytkowania klimatyzacji na co dzień.

Oferta dla klientów prywatnych i biznesowych

Nasza firma obsługuje liczne podmioty prywatne i przedsiębiorców z okolic Garwolina, którzy pragną cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem na co dzień. Wiele lat doświadczeń w realizacji różnego typu inwestycji uczyniło nas specjalistami. Oferujemy zarówno wykonanie planu jak i montaż klimatyzacji w przypadku mieszkańców takich miejscowości jak Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce.

Sprawdź również naszą ofertę na fotowoltaike, rekuperacje czy pompy ciepła.