Rekuperacja w domu

Odzyskaj ciepło, zadbaj o zdrowie domowników!

Jesteśmy autoryzowanymi
partnerami
marek:

Olga Jurek
Olga Jurek
2024-04-10
Dziękuję panom Kacprowi i Michałowi za montaż paneli fotowoltaicznych. Super wykonanie i miła atmosfera 100%odpowiedzi na wszystkie pytania .Polecam
basia sabak
basia sabak
2024-04-02
Dziękujemy firmie SOLTIMUS za montaż w marcu 2023 pompy ciepła i klimatyzacji. Profesjonalna firma oraz super instalatorzy.
Arkadiusz Nuszczyk
Arkadiusz Nuszczyk
2024-03-08
Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową , profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia! Podtrzymuję to co napisałem powyżej 2 sezon brak awarii . Przeglądy na czas i profesjonalnie a co najważniejsze to firma przypomina telefonicznie o konieczności serwisu. 10 / 10
Paulina Pawlak
Paulina Pawlak
2024-03-05
W pełni profesjonalna firma. Kompleksowo przygotowana oferta na pompę ciepła i fotowoltaikę oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Sprawnie i terminowo wykonana instalacja. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, wyczerpujące wyjaśnienia w zakresie realizowanej usługi oraz, jak korzystać z zainstalowanych urządzeń. Polecam.
Daniel Traczyk
Daniel Traczyk
2024-01-30
Szybko, sprawnie, bardzo dobrze wytłumaczona obsługa pompy. Cierpliwe słuchanie kolejnych pytań i "gdybasiek" Klienta. Pomoc w doborze pompy, ogarnięciu papierkologii. Profesjonalne podejście to terminów oraz elastyczność kiedy trzeba było termin zmienić. Zdecydowanie Polecam.
Paulina Chruścicka
Paulina Chruścicka
2024-01-24
Polecam firmę, dobrze i sprawnie dobrana pompa do domu, następnie szybko i bezproblemowo zamontowana.
Krzysztof Żurawski
Krzysztof Żurawski
2024-01-24
Polecam firmę Soltimus oraz doradcę Mateusza. Pompa Daikin, okna, drzwi - całość w prefinansowaniu. Świetni monterzy Kacper i Dominik. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Żurawska
Emilia Modzelewska
Emilia Modzelewska
2024-01-23
Polecam firmę SOLTIMUS . Profesjonalna, szybka wycena. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Kontakt i pomoc P. Mateusza oraz opieka w każdej chwili. Polecam firmę z czystym sumieniem!!
Oskar .Chruścicki
Oskar .Chruścicki
2024-01-23
Sprawnie przeprowadzona transakcja, dobrana pompa ciepła, montaż również super sprawnie. Polecam!
karol w
karol w
2024-01-18
Polecam firmę Soltimus, perfekcyjnie dobrana pompa przez Mateusza. Daikin 4kw, od roku zero problemów. Super instalatorzy. Pozdrawiam Elżbieta Wądołowska

Rekuperacja dla domu od SOLTIMUS to:

Całkowity Projekt i Kosztorys

Przygotowujemy szczegółowy projekt wraz z kosztorysem, uwzględniając rodzaj urządzeń, rozkład systemu, oraz inne elementy, aby zapewnić klarowność i zgodność z oczekiwaniami klienta.

Indywidualne Podejście

Przed rozpoczęciem projektu analizujemy potrzeby budynku, uwzględniając standard, obecne systemy wentylacji, oraz oczekiwania klienta, aby dostarczyć rozwiązanie spełniające wszystkie wymagania.

Bezpieczny Montaż

Przeprowadzamy dokładną analizę budynku przed montażem, instalując centralę rekuperacji, kanały wentylacyjne i inne elementy w sposób ukryty, minimalizując wpływ na wygląd pomieszczeń.

Rekuperacja to oszczędność kosztów ogrzeewania

Rekuperacja przyczynia się do znacznych oszczędności energetycznych poprzez odzyskiwanie ciepła z wywiewanego powietrza i wykorzystywanie go do ogrzewania świeżego powietrza dostarczanego do pomieszczeń. Ten proces pozwala obniżyć koszty związane z ogrzewaniem, zwłaszcza w okresach chłodnych, co sprawia, że system rekuperacji jest ekonomicznym rozwiązaniem. Dodatkowo, efektywna wentylacja mechaniczna eliminuje straty ciepła

Zdrowie przede wszystkim!

Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, przyczynia się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach poprzez usuwanie zanieczyszczeń, takich jak kurz, alergeny i substancje lotne, co korzystnie wpływa na zdrowie mieszkańców. Dodatkowo, system ten pozwala utrzymać stabilne parametry wilgotności, co może przeciwdziałać rozwojowi pleśni i innych alergenów, wspierając zdrowie układu oddechowego. Rekuperacja redukuje ryzyko wystąpienia chorób związanych z nieodpowiednią wentylacją, zapewniając świeże i oczyszczone powietrze we wnętrzach.

Przykłady naszych instalacji rekuperacji

Dodatkowe informacje

Rekuperacja Garwolin i okolice – sprawne i bezpieczne systemy odzyskiwania ciepła

Wykonujemy systemy rekuperacji dostosowane do pracy w niemal każdego typu budynkach – zarówno w nieruchomościach o użytku mieszkalnym jak i biurowcach, siedzibach firm i innych lokalach o użytku komercyjnym. Pomagamy w zapewnieniu bezpiecznie działającego układu, który przez wiele lat będzie sprawnie oczyszczał powietrze, którym oddychasz na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wykonywanych przez nas systemów rekuperacji.

Oferta systemu rekuperacji dla naszych klientów

System rekuperacji to inwestycja na lata, dlatego do każdego klienta zgłaszającego się po naszą pomoc podchodzimy indywidualnie i dokładnie planujemy wykonanie wszystkich etapów inwestycji. Na początku pomagamy w ocenie potrzeb związanych z funkcjonowaniem danego budynku i jego zapotrzebowaniem na system odzyskiwania ciepła z użytkowanego powietrza. Bierzemy pod uwagę zarówno standard danej nieruchomości, obecność i sposób działania jej dotychczasowych systemów wentylacji/klimatyzacji oraz oczekiwania każdego klienta.

Na dalszym etapie przygotowujemy szczegółowy projekt wraz z kosztorysem, który uwzględnia wszystkie zgłoszone uwagi. Projekt obejmuje takie sprawy jak rodzaj zastosowanych urządzeń, rozkład i budowę całego systemu, rur wentylacyjnych oraz innych elementów.

Zajmujemy się także przygotowaniem budynku do przeprowadzenia montażu systemu rekuperacji, którą przeprowadzamy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jesteśmy gotowi połączyć oferowany system rekuperacji z Twoim dotychczasowym systemem wentylacji, co pozwoli na sprawną wymianę powietrza na co dzień.

Przed oddaniem systemu do użytku przeprowadzamy jego test potwierdzający prawidłowe i bezpieczne działanie.

Montaż rekuperacji i jego przebieg

Przed montażem dokonujemy dokładnej analizy budynku, aby upewnić się, że wybrany system będzie odpowiedni i skuteczny. Następnie instalujemy centralę rekuperacji, która jest sercem całego systemu. Najczęściej znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym, kotłowni lub innym pomieszczeniu technicznym.

Po zainstalowaniu centrali, przygotowujemy kanały wentylacyjne, które będą transportować powietrze do i z pomieszczeń w budynku. Kanały te są ukryte w ścianach i sufitach, dlatego nie wpływają na wygląd pomieszczeń. Montujemy też specjalne nawiewniki, wywiewniki oraz inne elementy składające się na sprawnie działający układ. W ten sposób montaż rekuperacji przebiega maksymalnie bezpieczne i daje pełną gwarancję, że system będzie działał sprawnie przez długi czas.

Nasza oferta jest dedykowana dla osób pragnących poprawić energetyczne funkcjonowanie swojego budynku oraz standard i jakość powietrza, które w nim krąży. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych systemami rekuperacji z takich miejscowości jak: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce oraz ich okolic.

Sprawdź również naszą ofertę na fotowoltaike, klimatyzacje czy pompy ciepła.