Fotowoltaika dla domu

Zacznij korzystać z darmowej energii, którą daje Słońce!

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami marek:

Bezpłatna pomoc i projektowanie

Nasza oferta obejmuje nie tylko bezpłatny projekt instalacji, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, ale także gwarancję obniżenia rachunków za prąd aż do 0 PLN.

Kompleksowa oferta fotowoltaiki

Zapewniamy pełen zakres usług, włączając bezpłatną wycenę instalacji, kompletny montaż, uruchomienie oraz wsparcie w procesie zgłaszania instalacji do zakładu energetycznego i przyłączania do sieci.

Wsparcie finansowe

Pomagamy klientom w uzyskaniu korzyści finansowych poprzez programy rządowe, takie jak "Mój Prąd" czy "Czyste Powietrze". Dodatkowo oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów dla klientów indywidualnych i leasingu dla firm.

Obszar działań

Nasza firma działa nie tylko w Garwolinie, ale także obsługuje mieszkańców Mińska Mazowieckiego, Siedlec i okolic. Zapewniamy kompleksową pomoc od planowania po wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Wykonamy kompleksową termomodernizację budynku

Instalacja fotowoltaiczna wpisuje się w regulamin programu "Czyste powietrze", w którym możemy uzyskać nawet 136 200 zł dofinansowania na kompleksową termomodernizację. Drugim programem, z którego można skorzystać jest "Mój prąd", a maksymalna kwota dofinansowania to 61 000 zł. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zainteresowany ofertą dla domu?

Sprawdź dostępne dofinansowania związane z fotowoltaiką.

Mariusz

Firma Soltimus wykonywała montaż pompy ciepła w dość newralgicznym momencie, grudzień 2022 - brak pomp na rynku oraz zima za oknem. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i pierwszy sezon za nami. Polecam firmę i pana Bartosza, doskonały kontakt, profesjonalne doradztwo oraz montaż urządzenia.

Arkadiusz

Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową, profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia!

na podstawie 45 opinii

Nasze Realizacje

Dodatkowe Informacje

Fotowoltaika: Garwolin i okolice - energia przyszłości w naszej ofercie

Instalacja fotowoltaiczna pomoże Ci uniezależnić się od warunków dyktowanych przez dostawców energii elektrycznej. Wytwarzając ją samodzielnie możesz korzystać z prądu za darmo, nie ponosząc żadnych wydatków z tego tytułu przez wiele lat. Opłacalność wykonania instalacji fotowoltaicznej wśród mieszkańców Garwolina jest coraz większa, jeśli tylko skorzystasz z pomocy państwowych i samorządowych programów dofinansowania.

Fotowoltaika w gospodarstwie domowym i firmie

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc związaną z planowaniem i wykonaniem instalacji fotowoltaicznej także mieszkańcom powiatu garwolińskiego i okolic. Pomożemy precyzyjnie określić zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego oraz możliwości wykorzystania energii słonecznej w miejscu, w którym jest zlokalizowane. Nasi fachowcy pomogą też w odnalezieniu atrakcyjnych źródeł finansowania, pozwalających ograniczyć koszty związane wykonaniem całej inwestycji.

Oprócz przygotowania projektu zajmujemy się też określeniem optymalnego miejsca wykonania instalacji, montażem paneli i pozostałych elementów układu oraz połączeniem ich z inwerterami. Zajmujemy się także fachowym doradztwem związanym z serwisowaniem i konserwacją układu. Ponieważ instalacja fotowoltaiczna wymaga dostępu do fachowej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie elektrotechniki, warto korzystać wyłącznie z pomocy kontrahentów oferujących najwyższy standard współpracy.

Fotowoltaika - ekologiczna i ekonomiczna

Instalacja fotowoltaiczna jest rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym. Pozwala nie tylko obniżyć wysokość kosztów związanych ogrzewaniem budynku, ale również zredukować poziom emisji szkodliwych gazów (m.in. CO2). Dostępność instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców Garwolina, Mińska Mazowieckiego i Siedlec jest bardzo atrakcyjna - niemal wszystkie działki mieszkalne oddalone od wysokich zabudowań oraz drzew mogą skorzystać z oferty montażu paneli.

Z naszej oferty mogą też korzystać odbiorcy komercyjni, pragnący wyposażyć siedziby swoich firm w wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne, które zagwarantują maksymalna niezależność energetyczną.

Zapraszamy do kontaktu z siedzibą naszej firmy w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji fotowoltaicznej. Proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki w ramach realizacji naszych projektów. Oferta jest skierowana do mieszkańców miejscowości: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce i okolic.

Sprawdź również naszą ofertę na klimatyzacje, rekuperacje czy pompy ciepła.

 
 
 
 
 
 

© SOLTIMUS.PL 2024   |

   Powered by