Dofinansowania

Uzyskaj nawet 136.200 zł dofinansowania!

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami marek:

Czyste powietrze

Program o kolosalnym budżecie wynoszącym aż 100mld zł. Kierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych, z którego możesz uzyskać nawet 100% wartości netto inwestycji (aż do 136 200 zł !). Środki można przeznaczyć na wymianę źródła ciepła, ocieplenie ścian i innych przegród zewnętrznych, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej i wiele innych. Nasza firma kompleksowo zajmuje się składaniem wniosków. W tym programie można skorzystać z prefinansowania, czyli z minimalnym wkładem środków własnych. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszą firmą - zajmiemy się wszystkim kompleksowo.

Mój prąd

Program ten ma na celu wspieranie produkcji energii elektrycznej poprzez instalacje fotowoltaiczne. Ale nie tylko. Duży nacisk kładziony jest na optymalizację produkcji i zużycia energii elektrycznej, dlatego dofinansowane są również pompy ciepła, magazyny ciepła i energii elektrycznej oraz systemy zarządzania energią. Dzięki tym technologiom jesteśmy w stanie zredukować zużycie energii kupowanej z sieci nawet o 90% w skali roku. Maksymalna kwota dotacji wynosi 61 000 zł. Po szczegóły zapraszamy do naszych doradców.

Grant oze

Program kierowany do wspólnot mieszkaniowych. Można uzyskać zwrot w wysokości 50% całkowitego kosztu inwestycji obejmującej montaż pomp ciepła, fotowoltaiki oraz termomodernizacji budynku. Nasza firma zajmuje się kompleksowo przygotowaniem dokumentacji, realizacją przedsięwzięcia i rozliczeniem inwestycji. Zapraszamy po więcej szczegółów.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z ekspertami o rozwiązaniach do twojego domu!

Jak przebiega proces dofinansowania?

Audyt energetyczny Czyste Powietrze

Złożenie wniosku

Realizacja inwestycji

Rozliczenie wniosku

Nawet

136 200zł

Dofinansowania

Infolinia:

+48 500 350 150

dostępna od 7:00 do 17:00

Mariusz

Firma Soltimus wykonywała montaż pompy ciepła w dość newralgicznym momencie, grudzień 2022 - brak pomp na rynku oraz zima za oknem. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i pierwszy sezon za nami. Polecam firmę i pana Bartosza, doskonały kontakt, profesjonalne doradztwo oraz montaż urządzenia.

Arkadiusz

Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową, profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia!

na podstawie 45 opinii

© SOLTIMUS.PL 2024   |

   Powered by