Pompa ciepła dla domu

Zacznij korzystać z słońca, w końcu nie bez powodu mamy je za darmo!

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami marek:

Wszechstronne Zastosowanie Pompy Ciepła

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w instalacjach pomp powietrznych, ale także w wykorzystywaniu innych naturalnych źródeł energii, takich jak pompy gruntowe. Dzięki temu oferujemy klientom różnorodne opcje dostosowane do ich potrzeb i warunków lokalnych.

Dopasowane Rozwiązania Dla Termomodernizowanych Budynków

Pompy ciepła stanowią idealne rozwiązanie dla budynków po termomodernizacji. Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc w uzyskaniu korzystnych ulg i dopłat, a także wybór optymalnych rozwiązań dla maksymalnej efektywności energetycznej.

Obszerna Oferta Dla Lokalnej Społeczności

Nasza firma obsługuje mieszkańców powiatu garwolińskiego i okolic, oferując kompleksowe planowanie i realizację inwestycji w pompy ciepła. Działamy nie tylko na rynku mieszkaniowym, ale także obsługujemy sektor komercyjny, dostarczając rozwiązania dostosowane do różnych typów budynków.

Bezpłatna Pomoc w Uzyskiwaniu Dotacji i Finansowaniu

Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie firmy w procesie uzyskiwania dotacji, a także na korzystne formy finansowania. Udzielamy praktycznych porad dotyczących wyboru pompy i optymalnego dostosowania systemu, przyczyniając się do zwiększenia efektywności inwestycji.

Gwarantowana Długoterminowa Efektywność

Długoletnie doświadczenie firmy w dziedzinie sprężarkowych układów grzewczych i chłodzących przekłada się na wysoką jakość usług. Wykorzystanie najlepszych marek i najnowocześniejszych technologii gwarantuje, że instalacje pracują niezawodnie i efektywnie przez wiele lat, minimalizując konieczność napraw i utrzymania.

Zainteresowany ofertą dla domu?

Sprawdź dostępne dofinansowania, już teraz!

Mariusz

Firma Soltimus wykonywała montaż pompy ciepła w dość newralgicznym momencie, grudzień 2022 - brak pomp na rynku oraz zima za oknem. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i pierwszy sezon za nami. Polecam firmę i pana Bartosza, doskonały kontakt, profesjonalne doradztwo oraz montaż urządzenia.

Arkadiusz

Zdecydowanie polecam firmę SOLTIMUS . Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem i ekipą montażową, profesjonalne doradztwo, szybka wycena i bardzo dobra oferta w porównaniu do konkurencji. Instalacja pompy ciepła Daikin na najwyższym poziomie, fachowo, z dbałością o estetykę i czystość przy montażu. Firma godna polecenia!

na podstawie 45 opinii

Nasze Realizacje

Dodatkowe Informacje

Pompy ciepła w naszej ofercie

Pompy ciepła są ekologicznymi, energooszczędnymi i bezawaryjnymi źródłami ciepła. Ciepło do ogrzewania budynku czerpane jest z powietrza zewnętrznego lub gruntu następnie przy pomocy sprężarki przetłaczane jest do budynku. Nowoczesne pompy ciepła osiągają bardzo duże sprawności dzięki czemu ich praca jest naprawdę oszczędna. Żywotność tych konstrukcji wynosi kilkadziesiąt lat czyli znacznie więcej niż inne źródła ciepła. Jest to inwestycja na lata, którą powinni zainteresować się wszyscy poszukujący atrakcyjnych sposobów na obniżenie wydatków.

Montaż pomp ciepła w Garwolinie a niezależność energetyczna

Pompa ciepła ma jeszcze inną ważną cechę: w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną można całkowicie uniezależnić się od cen energii i sprawić, że budynek będzie miał zerowe koszty ogrzewania. Nasza firma specjalizuje się w planowaniu i realizacji instalacji powietrznych pomp w różnego typu budynkach mieszkalnych i komercyjnych, które mają doprowadzić do ich maksymalnej niezależności energetycznej.

Pompy ciepła - profesjonalnie i bezpiecznie

Pompy ciepła są świetnym rozwiązaniem również dla budynkach termomodernizowanych, dla których dodatkowo można skorzystać z bardzo korzystnych ulg i dopłat np. z programu „Czyste Powietrze” oraz ulgi termomodernizacyjnej (można uzyskać nawet 70% zwrotu kosztów). Naszym klientom oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w uzyskaniu dotacji oraz korzystne formy finansowania.

Naszym klientom oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w uzyskaniu dotacji oraz innych korzystnych form finansowania. Podpowiadamy jaki typ pompy wybrać oraz jak podporządkować działanie całego układu, aby spełniał on wymogi przedstawione programach finansowania.

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie sprężarkowych układów grzewczych i chłodzących. Pozwoliło nam to na wyselekcjonowanie z rynku rozwiązań najbardziej niezawodnych i bezpiecznych, co w połączeniu z dużą wiedzą w zakresie hydrauliki sprawia, że nasze instalacje pracują długo i oszczędnie.

Pompy ciepła skuteczne i wydajne - dla twojego budynku mieszkalnego

Ponieważ korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy technologii i rozwiązań, instalacje opieramy na wysokowydajnych urządzeniach najlepszych marek. Zapewniają wysoce efektywne działanie, przez wiele lat nie wykazując żadnych usterek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i nawiązania kontaktu, w celu uzyskania szczegółowych informacji związanych z możliwością inwestycji w pompy ciepła.

Z naszej oferty korzystają mieszkańcy powiatu garwolińskiego oraz pobliskich miejscowości. Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji inwestycji korzystających nie tylko z pomp powietrznych, ale także wykorzystujących inne naturalne źródła energii - na przykład gruntowe. Oferujemy profesjonalną pomoc wszystkim mieszkańcom i przedsiębiorcom z miejscowości: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce i okolic.

Sprawdź również naszą ofertę na klimatyzacje czy rekuperacje.

 
 
 
 
 
 

© SOLTIMUS.PL 2024   |

   Powered by